![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-3-640x427.jpg)
У Тернопільській ОВА відбулося засідання Ради Церков разом із представниками поліції, ДСНС та релігійних організацій щодо заходів безпеки під час Великодніх свят.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-3.jpg)
Під час наради було вирішено, що часові обмеження під час комендантської години залишаються незмінними у нашій області — від 00:00 до 05:00.
У разі спрацювання повітряної тривоги під час богослужіння у храмі, священнослужитель зобов’язується повідомити про це парафіян та оголосити про найближчі укриття.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-3.jpg)
Для забезпечення громадського порядку вирішили збільшити кількість правоохоронців, які контролюватимуть безпеку та спокій вірян.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-3.jpg)
Тож нагадуємо жителям Тернопільщини про заборону перебування на вулицях та у громадських місцях у комендантську годину без спеціальних дозволів та документів, що засвідчують особу. А також просимо уникати скупчення великої кількості людей, дотримуватись правил пожежної безпеки та не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.