Головна Новини Хоптян розповів звідки “плазменні” телевізори

Хоптян розповів звідки “плазменні” телевізори

Хоптян

ХоптянГолова Тернопільської облдержадміністрації Валентин ХОПТЯН спростовує звинувачення у тому, що в області батьків змушують купувати для шкіл плазмові телевізори та оргтехніку.

Як передає кореспондент УНІАН, на прес-конференції він запевнив, що його ідею щодо забезпечення усіх шкіл плазмовими телевізорами втілюють насамперед за кошти сільгоспвиробників.
«Наші головні меценати в школах – це агропідприємства. Це заміна вікон, дахів, як це було минулого року. Ще у кожному населеному пункт є кілька бізнесменів, десь 5-8, десь 10-15. Для них не є проблемою купити хороший плазмовий телевізор за 4 тис. грн. Так він коштує 5 тис. грн., але оскільки ми купували багато телевізорів по області, то нам зробили знижку у 20%», – повідомив В.ХОПТЯН.
Він також зауважив, що подекуди випускники самі вирішили зробити подарунок своїй колишній школі.
«Моя позиція – тільки добровільно. Бо є батьки, які не мають можливості. І якщо десь є такі випадки, що з батьків вимагають, то ми запровадили гарячу лінію, на яку можна повідомляти про факти корупції в області, і ми кожну заяву розглянемо», – запевнив В.ХОПТЯН.
Губернатор пообіцяв, що цього року з бюджету на покращення умов в освітніх закладах для кожного району буде виділено по 3 – 3,5 млн. грн.