![817c90b09bbc319f46785c0495103c33_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/817c90b09bbc319f46785c0495103c33_xl-1-640x499.jpg)
Страшний день сьогодні для мешканців села Горигляди Коропецької ОТГ, що на Тернопіллі – в один день війна забрала життя двох товаришів.
Одному було 22роки, іншому – 29.
«Під час виконання бойового завдання 19 листопада 2023 року на війні з окупантом, поблизу населеного пункту Работине загинули: старший солдат МЕДВЕДЄВ Вадим Володимирович (13.05.2001) та солдат КОРОПЕЦЬКИЙ Ігор Іванович (13.10.1994).
Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави», – йдеться у дописі на сторінці Koropets-INFO.
Про зустріч тіл захисників та дату прощання буде повідомлено пізніше.
Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять героям!