![maxresdefault](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/maxresdefault-1-640x360.jpg)
Цього тижня у мальовничих Заліщиках відбудеться благодійний ярмарок, під час якого збиратимуть кошти на допомогу наших мужніх ЗСУ. Про це повідомили на сторінці громади. А ще додали, що на захід приїде відомий український актор Михайло Жонін, який з початком повномасштабного вторгнення активно допомагає нашим військовим.
“Шановні жителі міста і громади! 23 березня з 08:00 по 13:00 год., на території ринку у м.Заліщики, відбудеться благодійний захід по збору коштів для Збройних Сил України, за участі відомого актора України Михайла Жоніна, який відомий за виконанням ролі капітана Гнєзділова у серіалі «Пес».
Організатори обіцяють ярмарок, де можна придбати сувеніри, живе спілкування та збір коштів для військових.
Приходьте познайомитися з кумиром та допомогти захисникам!” – йдеться у повідомленні на сторінці громади.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/433238672_828768739290748_915444321331016740_n.jpg)