Головна Економіка Іван Гута – 14-ий в списку найбагатших людей України

Іван Гута – 14-ий в списку найбагатших людей України

Журнал “Кореспондент” оприлюднив традиційний щорічний список найбагатших людей України.

Другий рік поспіль провідні позиції у топ-100 посідає керівник агрохолдингу “Мрія” з села Васильківці Гусятинського району Іван Гута. У новому рейтингу він посідає престижне 14-те місце. За 2010 рік вартість статків Гути зросла майже вдвічі – $519 мільйонів до $918 мільйонів.

Видання пише, що в 2010 році Мрія збільшила чистий прибуток на 75%, довівши цей показник до $145 млн. в рік. Компанія також збільшила земельний банк до 229 тис.га, оформила угоду про купівлю 6 цукрових заводів.

Заради цього Мрія розмістила 5-річні євробонди на суму $250 млн. Найбільше заявок на купівлю цінних паперів надійшло з Європи – 68%, 22% – за США, 10% – з Азії.

В 2011 році мультимільйонер з Васильківців піддається постійним інформаційним нападам з боку головного регіонала Тернопільщини Ореста Муца, якому не подобається, як феремер заробляє свої мільйони.

Нагадаємо, що на вершині списку найбагатших людей людей уже багато років перебуває власник ФК “Шахтар” та найбільшого в Європі промислового холдингу СКМ Рінат Ахмєтов. За версією “Кореспондента” його статки в 2010 році зросли з $15 мільярдів до $25,6 мільярдів. Журналісти видання порахували, що середньостатистичному українцю з зарплатою $280 необхідно пропрацювати на одну зарплату 7,6 мільйонів(!!!) років, щоб зрівнятися з Ахметовим у статках.