![eda568d4d0ac83e9](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/eda568d4d0ac83e9-640x360.jpg)
Боєць Юрій Карпів з Гримайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на Тернопільщині отримав державну нагороду “Золотий хрест” від головнокомандувача Збройних сил України.
Про це повідомили на сторінці Гримайлівської селищної об’єднаної територіальної громади.
Чоловік служить в ЗСУ від перших днів повномасштабного вторгнення.
Нагрудним знаком “Золотий хрест” Головнокомандувача ЗСУ нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.