![398758909_885492622946735_27484089557005965_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/398758909_885492622946735_27484089557005965_n.jpg)
Юна тернополянка Марта Михайленко виборола перемогу на конкурсі «Міні Міс Всесвіт» у номінації «Кращий національний костюм», який проходив у Дубаї. Українська вишивка вкотре підкорила увесь світ та розповіла про нашу багату історію.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/398779972_885492629613401_5771111658844395917_n.jpg)
Переможний національний костюм був створений Оксаною Грицай — викладачкою дизайну Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола. Ми пишаємося переможницею та її старанням продемонструвати нашу країну на міжнародному рівні. Дякую усім, хто докладав зусилля до перемоги, повідомив у соцмережах міський голова Тернополя.