![7](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/7-640x426.jpg)
На Херсонщині працюють рятувальники з Тернопільщини. Співробітники Служби порятунку щодня йдуть на допомогу людям і виконують свої службові обов‘язки в умовах війни.
Вони ведуть боротьбу з жахливими наслідками обстрілів: ліквідовують пожежі, спричинені ворожими атаками, розбирають завали, допомагають мешканцям відновити будинки, що були пошкоджені в результаті бойових дій.
Їхня робота пов’язана з великим ризиком, але тернопільські надзвичайники завжди готові прийти на допомогу для порятунку кожного українця.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/2.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/3.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/5.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/6.jpg)