![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/1-64-640x480.jpg)
У Тернополі відбувся футбольний матч між Нивою та “Вересом” (Рівне). Та як з’ясувалося, розчарування тернополяни отримали не від гри, а від того, у якому стані був стадіон після футбольних вболівальників, повідомив у соцмережах Volodymyr Maksymchak
У Тернополі відбувся футбольний матч між Нивою та “Вересом” (Рівне). Та як з’ясувалося, розчарування тернополяни отримали не від гри, а від того, у якому стані був стадіон після футбольних вболівальників, повідомив у соцмережах Volodymyr Maksymchak