Головна Новини Гарячі В Чорткові повстали чорнобильці

В Чорткові повстали чорнобильці

Чортків чорнобильці

Чортків чорнобильціУ найбільшому райцентрі Тернопільської області місті Чорткові біля будівлі Пенсійного фонду зібралися майже 100 чорнобильців і афганців, яким урізали надбавки до пенсій. Про це повідомили неофіційні джерела в Чорткові
Вони чекали відповідь з Конституційного суду, який після 15 листопада повинен був дати оцінку діям уряду та Пенсійного фонду на відповідність Конституції Україні. Але відповіді не надійшло.
Керівник акції Володимир Чепига переконував  в тому, що в приміщення райвідділу Пенсійного фонду мирних пенсіонерів не пускала міліція.
«До декількох літніх людей міліція застосувала силу, відтіснивши їх назад, когось придавила», – повідомив координатор.
Заступник начальника УМВС в області, начальник міліції громадської безпеки Василь Облещук, якого депутати облради викликали в сесійний зал дати відповідні пояснення, не підтвердив, але і не спростував цю інформацію.
Як відомо, в Донецьку та Львові триває голодування чорнобильців на знак протесту. Всього в акції протесту в наметовому містечку біля будівлі Пенсійного фонду бере участь близько 50 осіб, з них 43 людини продовжують голодування.
Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що всі чорнобильці повинні отримувати однакові пенсії, а закони про підвищення їм соцвиплат – популістські.
15 листопада донецькі чорнобильці оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here