Головна Новини Гарячі Азарову присудили “Золоте гальмо”

Азарову присудили “Золоте гальмо”

Азаров

АзаровСьогодні громадськість вручила «найкращим» алкогольним та тютюновим лобістам Антипремію «Золота коса 2011». Спеціальний приз «Золоте гальмо» дістався Прем’єр-міністру України Миколі Азарову. Цей приз – спеціальна відзнака від Коаліції громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

За результатами рейтингу експертів, найбільш дієвим лобістом тютюнової та алкогольної індустрії, який і отримав «Золоту косу», став народний депутат Тарас Чорновіл, набравши 21 бал.

«Уперше в Україні ті, хто тривалий час відстоює комерційні інтереси виробників алкоголю й тютюну, всупереч інтересам громадського здоров’я отримали свою відзнаку», – йдеться в повідомленні.

Зовсім трішки відстав від переможця народний депутат Анатолій Кінах – 20 балів та заслужена «Срібна коса». Трійку призерів замкнув народний депутат Сергій Терьохін з «Бронзовою косою» та 12 балами. В п’ятірці кращих тютюнових та алкогольних лобістів також народні депутати Олена Бондаренко – 11 балів та Сергій Шевчук – 10 балів, пише УНН.

Довідка.

Ініціатором антипремії «Золота коса» є бюро журналістських розслідувань «Свідомо». Співорганізатори: Коаліція громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», громадська організація «Твереза Україна», Регіональний центр громадянського представництва «Життя» та громадська організація «Форум порятунку Києва».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here