Азарова на посаді прем’єра замінить Клюєв?
Азаров, КлюєвПрем’єра Миколу Азарова можуть змінити на Андрія Клюєва. За інформацією УП, відставка Кабінету міністрів Миколи Азарова вирішена.
Не останнім аргументом для Віктора Януковича в необхідності цього кроку стане смерть шахтаря під час зносу наметового містечка в Донецьку.
Основним аргументом на користь відставки прем’єра президентові називають велику непопулярність Азарова й уряду на тлі масових протестів різних суспільних груп.
За словами джерела видання, близького до оточення Віктора Януковича, спочатку передбачалося що Азаров буде працювати до весни. “Але в нас є думка, що до весни він рейтингово не доживе”, – відзначив співрозмовник.
За словами співрозмовника, із президентом навіть погоджена кандидатура наступного прем’єра – ним може стати Андрій Клюєв. Нагадаємо, що саме Клюєва завжди деякі підозрювали в режисурі протестних рухів пільговиків, які активно виступали за відставку уряду.
За словами політолога Андрія Золотарьова, такий крок з боку Бакової виглядав би логічним.
“Усе йшло до того, що Азаров досидить до весни. Однак події розвиваються занадто швидко. Потрібно терміново шукати цапа відбувайла”, – відзначає експерт.
Видання відзначає, що після загибелі шахтаря в Донецьку минулої вночі, критикувати уряд почали лояльні і депутати-регіонали. Наприклад, раніше депутат від ПР Василь Грицак заявив, що Кабмін відмахнулися від людей.
Категорії: Гарячі

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: