Головна Новини Голова гаражного кооперативу “повпливав” на чиновника 3 тисячами

Голова гаражного кооперативу “повпливав” на чиновника 3 тисячами

взяткаПрокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом впливу голови одного з гаражних кооперативів на чиновника міської ради щодо позитивного вирішення «земельного» питання. Під час досудового розслідування кримінального провадження керівнику кооперативу вручено повідомлення про підозру у вчиненні ним злочину. 

Встановлено, що тернополянин звернувся до голови гаражного кооперативу з проханням передати йому та його знайомому у власність дві земельні ділянки для будівництва гаражів.
Керівник кооперативу погодився, проте за позитивне вирішення питання запросив від тернополянина винагороду у 3 000 доларів США. У таку суму він оцінив свій вплив за підготовку чиновником міської ради проекту рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність зазначених земельних ділянок.
Незважаючи на те, що голова кооперативу отримав від тернополянина обумовлену суму, проте не вдалося скористатися незаконно одержаними коштами. Його протиправну діяльність викрили правоохоронці.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом), під час розслідування якого голові гаражного кооперативу вручено повідомлення про підозру у вчиненні ним зазначеного злочину.

Згідно з санкцією інкримінованого злочину, керівнику гаражного кооперативу загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.