![cc8a9b1754810fdb11759452a037cfb7](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/cc8a9b1754810fdb11759452a037cfb7-640x480.jpg)
10 років проминуло, пам’ятаю, як ніби це було вчора. Сьогодні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти. Згадали ту зиму… згадали, як пліч-о-пліч боролися проти режиму, ночували на барикадах.
На жаль, не всі могли зараз бути з нами. Деяких уже з нами немає, дехто прямо зараз продовжує захищати нашу незалежність на фронті, зазначив голова виконкому «УДАРу Віталія Кличка» Артур Артур Палатний.