Головна Новини Двоє дітей з Почаївської громади отримали сім’ю

Двоє дітей з Почаївської громади отримали сім’ю

10 травня 2024 року районною військовою адміністрацією прийнято розпорядження про створення прийомної сім’ї та передачу дітей на виховання та спільне проживання. Сьогодні, 14 травня 2024 року начальник районної військової адміністрації Віталій Кудлак провів зустріч із прийомними батьками новоствореної прийомної сім’ї Іриною та Віталієм Юзюк, жителями Великодедеркальської громади. В ході зустрічі укладено договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї між районною військовою адміністрацією та прийомними батьками.

Як розповіли в службі у справах дітей районної військової адміністрації діти (дівчинці 12 років, хлопчику 14 років) з Почаївської громади сьогодні мають родину. Це прийомна сім’я де діти отримуватимуть батьківську любов, турботу, піклування та усе, чого їм так бракувало у біологічній сім’ї.

Нагадаємо, у Кременецькому районі функціонує 6дитячих будинки сімейного типу, де виховується 39 вихованців та 23 прийомні сімї, де виховуються 48 прийомних дітей, повідомили в РВА.