![407414568_677905611194918_3016947784808074527_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407414568_677905611194918_3016947784808074527_n-640x427.jpg)
1 грудня о 19:35 в с. Підзамочок Бучацької ТГ Чортківського району відбулось зіткнення рейсового автобуса «Isuzu», що рухався маршрутом «Івано-Франківськ – Підволочиськ», з автомобілем екстреної медичної допомоги «Citroen». На момент дорожньо-транспортної пригоди в автобусі перебувало 14 пасажирів. Жоден із них не постраждав, однак травмувалась фельдшерка екстреної медичної допомоги. Жінка, 1992 р.н., опинилася заблокована в понівеченому авто.
Для ліквідації наслідків ДТП залучався черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Бучач. Рятувальники вивільнили постраждалу і передали медикам для подальшої госпіталізації.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407384662_677905614528251_8579886230152666850_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/407390167_677905664528246_269042080951668401_n.jpg)