Головна Новини Довга дорога додому: у Теребовлі попрощалися з воїном, що зник на другий...

Довга дорога додому: у Теребовлі попрощалися з воїном, що зник на другий день війни

Довжиною в 1 рік і 9 місяців стала остання дорога додому для солдата, водія-заправника автомобільного відділення взводу забезпечення артилерійського дивізіону Михайла Крупи, який зник безвісти під час ведення бойових дій у районі смт Іванків Київської області ще на другий день повномасштабного вторгнення – 25 лютого 2022 року.

І лише сьогодні, 30 листопада 2023 року, загиблий захисник назавжди повернувся до рідної домівки.

Домовину з тілом Героя мешканці Теребовлянської громади зустріли зі сльозами , лампадками 🕯 та молитвою на перехресті біля греко-католицької церкви святого Миколая в м.Теребовля. Духівники відслужили панахиду за упокій душі полеглого бійця.

Далі жалобний кортеж попрямував у рідне село військовослужбовця – Кам’янку. Там о 18.00 год. буде відслужено парастас. Чин похорону відбудеться завтра, 1 грудня, о 12.00 год. в с.Кам’янка. Поховають захисника на кладовищі в м.Теребовля.

Дорогою до рідної домівки жалобний кортеж зупинявся в с.Острівець. Саме в цьому селі Михайло Крупа навчався у школі. Біля фігури Матері Божої, що на території школи, священники, учні та жителі сіл Острівець і Застіноче зустріли Героя з квітами та лампадками й помолилися за загиблого воїна.

Михайло Андрійович Крупа, 16.11.1990 р.н., був уродженцем с.Кам’янка, що в Микулинецькій громаді, але проживав із сім’єю в м.Теребовля. Захисник – воїн-контрактник (призваний на військову службу за контрактом 01.04.2021 р.). Він єдиний син у матері. У полеглого бійця залишилися дружина Марія, малолітні діти: Анастасія (12 років) та Петро (7 років), мама Богдана, вітчим Роман, який його виховав.

Вічна та світла пам’ять Героєві!

Герої не вмирають!