![6](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-4-640x427.jpg)
В останню путь провели 57-річного офіцера запасу, старшого лейтенанта Миколу Урбанського, який помер 21 лютого 2024 року при виконанні обов’язків військової служби у смт Новомиколаївка Запорізької області. Шумчанин був мобілізований у грудні 2022 року Миргородським РТЦК та СП до лав Збройних сил України, оскільки довгий період проживав у м. Гадяч Полтавської області.
Під пронизливі звуки сирени машин громада зустріла живим коридором військовослужбовця. На площі Героїв Майдану у Шумську духівники спільно із присутніми помолилися за нашого земляка.
У Спасо-Преображенському храмі у м. Шумськ священнослужителі помолилися за упокій душі захисника. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж міста до кладовища. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті.
Микола Васильович захищав Україну з періоду антитерористичної операції, пройшов важкі випробування війною, проте до останніх днів не втрачав віру у Перемогу. Рідні та знайомі висловлюють щирі слова про захисника, про його щирість, доброту душі та любов до України.
Шумська громада розділяє з рідними та близькими біль втрати. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять українського бійця.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-32.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-22.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-13.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-6.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/429654658_795779155921527_7052557619844348864_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/429915718_795778842588225_2840345508121485116_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/429926172_795779165921526_1845085321751037367_n.jpg)