Головна Новини До останнього вірив у перемогу: у Шумську попрощались з Миколою Урбанським

До останнього вірив у перемогу: у Шумську попрощались з Миколою Урбанським

В останню путь провели 57-річного офіцера запасу, старшого лейтенанта Миколу Урбанського, який помер 21 лютого 2024 року при виконанні обов’язків військової служби у смт Новомиколаївка Запорізької області. Шумчанин був мобілізований у грудні 2022 року Миргородським РТЦК та СП до лав Збройних сил України, оскільки довгий період проживав у м. Гадяч Полтавської області.

Під пронизливі звуки сирени машин громада зустріла живим коридором військовослужбовця. На площі Героїв Майдану у Шумську духівники спільно із присутніми помолилися за нашого земляка.

У Спасо-Преображенському храмі у м. Шумськ священнослужителі помолилися за упокій душі захисника. Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж міста до кладовища. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті.

Микола Васильович захищав Україну з періоду антитерористичної операції, пройшов важкі випробування війною, проте до останніх днів не втрачав віру у Перемогу. Рідні та знайомі висловлюють щирі слова про захисника, про його щирість, доброту душі та любов до України.

Шумська громада розділяє з рідними та близькими біль втрати. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять українського бійця.