![700x371-t_1_patrulni](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/700x371-t_1_patrulni.webp)
Учора, на автодорозі М-30 Стрий — Ізварине, ми зупинили автомобіль Opel, що рухався з перевищенням швидкості.
В транспортному засобі перебував схвильований чоловік. Він повідомив, що поспішає до лікарні, адже його дочка потребує невідкладної медичної допомоги — вона задихається.
Патрульні Дмитро Петрик та Любов Робак, не зволікаючи, зі спецсигналами супроводили автомобіль до медичного закладу. Дитину передали медикам для надання кваліфікованої допомоги.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437724583_831672388994075_8015246174180231457_n.jpg)
Дякуємо за оперативність колегам. Дівчинці бажаємо швидкого одужання