Головна Новини COVID-19: На Тернопільщині вперше зросла завантаженість лікарень до 24,8%

COVID-19: На Тернопільщині вперше зросла завантаженість лікарень до 24,8%

Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації повідомляє: в Тернопільській області заповнено 24,8% ліжок закладів охорони здоров’я першої хвилі, які передбачені для надання стаціонарної медичної допомоги хворим з СOVID-19 (станом на 27.07.2020).
За добу показник завантаженості зріс на 2,6%.
Епідемічний процес в області не має тенденції до зниження.
Нагадаємо, що перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.
Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.
Згідно з Постановою КМУ від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними Постановою КМ від 17.06.2020 № 500), на території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджено посилення протиепідемічних заходів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here