Головна Новини Чиновники звітують як “діє” програма за якою в області ніхто не отримав...

Чиновники звітують як “діє” програма за якою в області ніхто не отримав житла

орендаВ області реалізується державна програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Суть програми полягає у здешевленні вартості іпотечних кредитів для вказаних громадян, шляхом відшкодування державою частини відсотків за банківськими кредитами, отриманими на будівництво чи придбання житла в новобудовах.

Тобто, громадянин, який став учасником програми, зможе отримати іпотечний кредит в банківській установі, при сплаті відсотків за яким йому реально треба буде платити 3% річних, решту компенсуватиме держава.

Про основні організаційні питання з реалізації Програми йшлося на нараді яку сьогодні провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Головач.

Нарада відбулася за участю керівників банківських установ учасників Програми, керівників будівельних організацій та відповідальних виконавців Програми.

За результатом наради дано конкретні доручення учасникам та виконавцями програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Найближчим часом очікується надання перших банківських кредитів та укладення договорів про надання часткової компенсації процентів на придбання житла у Тернопільській області.

Що цікаво, що Тернопільська одна з небагатьох областей де ця програм якраз не діє.