Головна Новини Чортківські лісовики занедбали лісу на 160 тисяч збитків

Чортківські лісовики занедбали лісу на 160 тисяч збитків

прокуратураПрес-служба прокуратури Тернопільської області повідомляє, що ДП «Чортківське лісове господарство» відшкодує майже 160 тис. грн. спричиненої державі шкоди.

Суд задоволив позов прокуратури Чортківського району про стягнення з ДП «Чортківське лісове господарство» майже 160 тисяч гривень шкоди, спричиненої державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства.  

  

Прокурорською перевіркою встановлено, що в період з жовтня 2012 року по травень 2013 року службові особи ДП «Чортківське лісове господарство» не забезпечили належну охорону ввірених їм території, що призвело до вчинення  самовільної рубки лісу в Наддністрянському лісництві.

Як наслідок, державним інтересам спричинено шкоду у сумі майже 160 тис. гривень.

За фактом службової недбалості вироком Чортківського районного суду винну особу притягнуто до кримінальної відповідальності.

Окрім того, прокурор Чортківського району пред’явив до суду позов про стягнення з ДП «Чортківське лісове господарство» шкоди, спричиненої державі незаконною порубкою лісу.

Господарський суд Тернопільської області задоволив позовні вимоги прокурора у повному обсязі та зобов’язав підприємство сплатити майже 160 тисяч гривень до бюджету.