![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-6-640x426.jpg)
Гірко. Важко. Зі сльозами на очах. Сотні жителів Чортківської громади сьогодні в обідню пору прийшли на подвір’я собору верховних апостолів Петра і Павла, щоб зустріти тіло полеглого на російській війні Героя – назавжди 24-річного Короля Назара із с. Біла. Потім Назара зустрічали у рідному селі та востаннє проводжали до рідного дому…
Жити, працювати, кохати, створювати сім’ю. Так хотів і Назар. Тільки в Україну знову сунула московська орда. Хлопця мобілізували до війська 20 червня 2023 року. А вже через пів року відбувся його останній бій. Загинув внаслідок наступально-штурмових дій противника у районі населеного пункту Спірне, що поблизу Бахмута. Для того, щоб встановити тіло Героя, робили аналіз ДНК, повідомили на сторінці Чортківської міськради.
Чин похорону розпочнеться сьогодні, 7 лютого, о 14 год. у родинному домі Героя за адресою: с. Біла, вул. Лісок, 18, а продовжиться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-3.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/5.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/6.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/7-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/8.jpg)