![e7a13134d09a0dcc](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/e7a13134d09a0dcc-640x360.jpg)
Ліцеїстка з Тернопільщини Тетяна Канюк перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури. Дівчина – учениця 9 класу Чортківського ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича. Про це написали на сторінці Чорктівської міської ради у соцмережі.
Всеукраїнська олімпіада відбувалася з 25 до 29 березня у Рівному, пише Суспільне.
![Ліцеїстка з Тернопільщини перемогла на Всеукраїнській олімпіаді Ліцеїстка з Тернопільщини перемогла на Всеукраїнській олімпіаді](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/2296b46a206a1be7.jpg)
Ліцеїстка з Тернопільщини перемогла на Всеукраїнській олімпіаді. Фото: Чортківська міська рада
“Це був четвертий, фінальний етап змагань. Участь взяли були 120 учнів із 23 областей України. У складі команди Тернопільської області була і учениця 9 класу Чортківського ліцею №1 імені Маркіяна Шашкевича Тетяна Канюк, яка виборола диплом ІІІ ступеня”, — йдеться на сторінці міськради у соцмережі.