![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-1.jpg)
Десятьох порушників кордону зупинили минулої доби на кордоні з ЄС прикордонники Мукачівського загону. Ще шістьох затримали вже сьогодні вранці
Шість спроб перетину кордону поза пунктами пропуску припинили наряди відділень інспекторів прикордонної служби «Солотвино», «Богдан» та «Хижа» на українсько-румунській ділянці держрубежу. У результаті було затримано 10 чоловіків призовного віку. П’ятеро із затриманих є жителями Закарпаття, двоє з Київщини, решта – жителі Миколаївської, Тернопільської та Запорізької областей.
Ще три спроби порушень припинили на українсько-угорській ділянці кордону військовослужбовці відділів «Лужанка» та «Вилок». Потрапити до сусідньої Угорщини намагались шестеро осіб: двоє харків’ян, один львів’янин, двоє жителів Запорізької області та один закарпатець.
Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонних підрозділів.
Наразі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського загону встановлюють коло осіб причетних до організації незаконних подорожей чоловіків за кордон.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.jpg)