![423313184_697336012588040_2983580963326040464_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/423313184_697336012588040_2983580963326040464_n-640x480.jpg)
Працівники відділення поліції №2 м. Зборів інкримінують збут вибухових боєприпасів жителю одного із сіл Зборівської територіальної громади.
Оперативники отримали інформацію, що 43-річний чоловік має намір продати заборонені предмети. Під час збуту небезпечного предмету, зовні схожого на гранату РГД та запалом до неї правоохоронці затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Поліцейські вилучили речові докази і направили на експертизу.
Даний факт слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.