![415987605_682508887404086_1566503280006843972_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/415987605_682508887404086_1566503280006843972_n-640x427.jpg)
2,48 проміле алкоголю в крові – результати освідчення водія автомобіля “Crerry Tiggo”, який залишив місце ДТП.
Чоловік ще 31 грудня близько 12:25 на вулиці Лесі Українки збив жінку, а після цього з місця аварії втік. Потерпіла залишилася на дорозі в безпорадному стані. Очевидці викликали поліцію та швидку. Жінку з переломами, подряпинами та саднами госпіталізували до лікарні.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/415996158_682508890737419_3117346648234848584_n.jpg)
Через годину після автопригоди працівники управління патрульної поліції встановили місцеперебування втікача. 50-річний водій ховався у дворах будинку в центрі міста.
Його затримали відповідно до статті 208 КПК. Тернополянину оголосили підозру згідно із частиною 1 статті 286-1 ККУ. Суд обрав йому запобіжний захід – домашній арешт.
Вирішується питання про оголошення чоловікові підозри й згідно з статтею 135 (залишення в небезпеці) ККУ. Триває слідство.