![8886d0d9f0fe4cf198b9353db8c81ce2](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/8886d0d9f0fe4cf198b9353db8c81ce2-640x484.jpg)
У Тернопільській області судили матір-приватну підприємицю через невиконання батьківських обов’язків.
Про це йдеться у постанові Зборівського райсуду, пишуть Тернопільські події.
За даними суду, жінка ухилилась від виконання передбачених законодавством батьківських обов`язків, щодо забезпечення належних умов проживання свого малолітнього сина, внаслідок чого в хаті антисанітарія: бруд, сморід, розкидані речі.
Суд визнав жінку винною, проте вирішив не карати.