![637722d93eb27f14a92a65fc510ac30b_XL](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/06/637722d93eb27f14a92a65fc510ac30b_xl-640x480.jpg)
Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат відбувся у Чернівецькій області.
Змагання на честь Повітряних сил ЗСУ тривали у селі Бояни з 26 травня по 3 червня. У поєдинках за перемогу боролися спортсмени з різних куточків країни.
Вихованка Гусятинської ДЮСШ Богдана Глушко в 1/4 фіналу достроково, з двома нокдаунами у другому раунді, здобула перемогу над боксеркою з Миколаївської області і стала володаркою бронзової нагороди чемпіонату України.
«Щиро радіємо за Богданку та її тренера! Вітаємо з таким вагомим і крутим здобутком! Нехай і надалі усі п’єдестали підкорюються», – поділилися у ДЮСШ Гусятинської селищної ради.