Головна Новини Гарячі Блогери ополчилися проти релігійної секти

Блогери ополчилися проти релігійної секти

Збір підписів під петицією проти забудови джерела в парку Національного Відродження у Тернополі організували мешканці міста у Інтернеті..
«Якщо вам не тяжко, поставте, будь ласка, підпис під онлайн-петицією за припиненя і усунення незаконної забудови джерела релігійною сектою в Парку Національного Відродження!», – пишуть блогери у ЖЖ.

Тернопільські блогери вважають, що в діях секти є склад злочину, який передбачає кримінальну відповідальність, та вимагають порушити кримінальну справу за фактом самовільного захоплення земельної ділянки рекреаційного призначення. Також автори листа вимагають припинити виконання незаконних будівельних робіт на території захопленої земельної ділянки та привести територію до вигляду, який вона мала до захоплення.

Крім того, представники громади просять перевірити осіб, винних у захопленні земельної ділянки, та членів релігійної організації на причетність до інших злочинів та правопорушень, зокрема щодо застосування гіпнозу, наркотиків чи психотропних речовин а також щодо залучення до їх діяльності неповнолітніх осіб.
На даний час під зверненням підписалося 164 особи.
Петицію планують направити прокурору міста, аби той вжив відповідних заходів.
Нагадаємо, у Тернополі в парку Національного Відродження біля джерельця невизнана офіційною церквою релігійна громада самочинно звела капличку. Наразі ні влада, ні органи місцевого самоврядування не можуть усунути незаконну забудову.