![405915202_739866391508009_1478832236344129362_n-768x1024](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/405915202_739866391508009_1478832236344129362_n-768x1024-1-e1701012295904.jpg)
Тернопільські патрульні притягнули до відповідальності водійку, яка порушила швидкісний режим та мала ознаки алкогольного спʼяніння.
Учора близько 16-ї години під час вимірювання швидкості руху транспорту за допомогою лазерного приладу TruCam на автодорозі М-19 Доманове — Тереблече, за перевищення швидкості патрульні зупинили автомобіль Volkswagen.
Під час спілкування з 64-річною кермувальницею, поліцейські виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували жінці пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу чи у найближчому медичному закладі, на що жінка категорично відмовилася.
Охоронці порядку склали на громадянку адмінматеріали:
- постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год) КУпАП;
- протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили від керування транспортним засобом.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/406223053_739866381508010_4341152119959757470_n-768x1024-1.jpg)