![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-34.jpg)
24 січня у селі Велика Лука Великоберезовицької громади зустріли тіло полеглого Василя Куби, який загинув у бою проти окупантів.
Мешканці громади зі сльозами на очах, схиливши голови в скорботі, зустріли домовину з тілом нашого захисника, який вже назавжди повернувся додому.
Василю було 31 рік, у нього залишилась 9-місячна донечка. Попереду було ціле і щасливе життя, але війна перекреслила все. Вона забрала у матері – сина, у дружини – чоловіка, у доньки – батька, у сестри – брата, у побратимів – друга, а у нашої громади – захисника, воїна, вірного сина України.
Василь Куба був командиром відділення 1 десантно-штурмового відділення в/ч А0224. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Покровського району Донецької області.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-28.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-20.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-11.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-9.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-9.jpg)