Головна Новини Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні

Аграрій Петро Гадз придбав трактор для господарських потреб психоневрологічної лікарні

Герой України, власник агрокомпанії «ГАДЗ-АГРО» та господарства «ГАДЗ» Петро Гадз придбав трактор «Скаут» для Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.

Його будуть використовувати на території медичного закладу у господарських цілях.

– Колектив КНП «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» ТОР висловлює слова вдячності Герою України Гадзу Петру Івановичу за вагомий внесок у зміцнення матеріальної бази лікарні, –зазначили у медзакладі.  

Це не перша допомога Петра Гадза для психоневрологічної лікарні. Уже кілька років поспіль він опікується установою, аби тут було найсучасніше обладнання, засоби для реабілітації важкохворих, які перенесли інфаркт, інсульт.

– Разом із головним лікарем Володимиром Шкроботом ми регулярно втілюємо спільні проєкти. У часи війни закладам охорони здоров’я потрібна матеріальна допомога. Якщо у нас буде більше можливостей – ми будемо сильнішими!  наголосив Петро Гадз.

Нагадаємо, кілька років тому Петро Гадз придбав для Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні дороговартісний вертикалізатор EasyStand Evolv Large. Прилад застосовують в процесі медичної реабілітації пацієнтів, які перенесли гострий інсульт або інші важкі форми неврологічних захворювань.