Головна Новини Єдиний на Тернопільщині клуб «Айкідо» затопило (фото)

Єдиний на Тернопільщині клуб «Айкідо» затопило (фото)

У Тернополі затопило єдиний в області клуб, у якому навчали бойового мистецтва айкідо. Підвальне приміщення, яке тільки-но відремонтували влітку, зруйнувала вода. Новенькі мати більше непридатні до використання. Відтак, можливість повноцінно займатися цим видом мистецтва втратили кілька десятків вихованців.

 

Тернопільська обласна федерація Айкідо Айкікай функціонує вже 15 років. Нині заняття проводять  за адресою –  вулиця Танцорова,22. На тренування сюди приходять як діти, так і дорослі. Вікових обмежень немає, – каже засновник та керівник клубу айкідо Ігор Бойців. Наймолодші – це 4-5 рочків, найстарші – 70.

Зараз вихованці тренуються на кількох матах, які після затоплення закупив тренер за власні кошти. Проте місця для такої кількості бажаючих вкрай мало. Докупити ж ще кілька матів бракує горшей, адже практично всі свої зоащадження тренер витратив ще влітку – на ремонт, який зруйнувала вода.

 

Тож звертається до небайдужих з проханням про допомогу. Долучилитися до відновлення клубу може кожен. Сьогодні Ви подаруєте можливість займатися айкідо іншим діткам, а завтра, можливо, у клубі навчатимуться вже ваші малюки та Ви.

Номер картки Приват Банк: 5168 7422 2170 4178

Бойців Ігор Богданович

Довідка: Айкідо – сучасне японське бойове мистецтво, яке відкидає будь-яку форму насильства. Сила і ефективність айкідо відкривається тільки тим, хто навчився контролювати свої емоції, бажання і утримувати високий рівень зосередження. Зверхність і неповага до своїх партнерів не дозволяє прогресувати в айкідо і спонукає шукати шляхів досягненя як зовнішньої, так і внутрішньої гармонії.  Дослівно айкідо перекладається як шлях (до) гармонії (ай) життєвої енергії(кі), тому практика айкідо направлена на пізнання свого тіла, духу, характеру і надалі стає інструментом для трансформації учня у відкриту, сильну, впевнену в собі особистість, яка легко находить своє місце в суспільстві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here