843 села засвітив Хоптян
Валентин ХоптянОсобливу увагу цього року керівництво обласної та районних державних адміністрацій приділяло питанню освітлення вулиць населених пунктів регіону. Результат цієї роботи – в області відновлено вуличне освітлення 843 населених пункти.
«Підвищення енергоефективності та енергозбереження є одним із тих пріоритетів, які мають забезпечити додаткові імпульси для економічного зростання, – сказав Валентин Хоптян. – Про це заявив у своєму виступі під час одного із засідань Ради Регіонів Президент України Віктор Янукович».
Не менш важливим є й питання стану доріг.
«Так, у 2011 році виконано робіт з поточного ремонту і утримання доріг на загальну суму 115,6 млн грн., що на 62,2% більше, ніж в 2010 році, – зауважив керівник області. – На виконання доручення Президента України Віктора Януковича проведено ремонт автомобільної дороги державного значення Кременець-Почаїв, довжиною 27,2 км, на суму 37,33 млн гривень. Важливість ремонту цієї ділянки дороги пов’язана із насиченим рухом транспорту, в тому числі туристичного та паломницького, адже в Почаєві знаходиться одна з найбільших християнських святинь – Свято-Успенська лавра. Особливу увагу ми звертаємо на спорудження об’зних доріг навколо Бережан і Теребовлі».
Також, здійснено поточний ремонт ділянки дороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, протяжністю 5 км, на суму 6,89 млн гривень. Завершено реконструкцію та введено в експлуатацію Почаївську автостанцію, проведено поточний ремонт приміщень та територій автостанцій у містах Гусятині, Копичинцях, Чорткові, Монастириська, Збаражі та Заліщиках, облаштовано 636 автобусних зупинок.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: