Головна Новини 50 тисяч новорічних красунь озброять чіпами

50 тисяч новорічних красунь озброять чіпами

ялинка

ялинкаУ новорічний сезон державні підприємства лісового господарства Тернопільщини планують реалізувати 50 тис. ялинок і сосен. Цьогоріч кожне з цих дерев «озброять» спеціальними електронними чіпами, завдяки яким можна легко перевірити законність придбання зелених красунь.

Як повідомили 5 грудня ЗІКу у прес-службі обласного управління лісового та мисливського господарства, необхідну кількість сучасних чіпів область уже отримала.

«Кожне з п’яти держпідприємств управління закупило по 10 тис. чіпів, ще 100 придбали у природному заповіднику «Медобори». Такі «ярлики» кріпитимуть до стовбура, зняти їх без пошкодження неможливо. Це дасть змогу попередити незаконну реалізацію ялинок і сосен, адже за допомогою інформації, розміщеної на чіпі, можна буде дізнатися, з якого саме лісництва прибуло дерево», – зазначили у прес-службі.

Щодо цінової політики, то вартість новорічних красунь у державних підприємствах Тернопільського облуправління лісового та мисливського господарства коливатиметься від 35 до 70 грн. Ялини до 1,5 м коштуватимуть 35 грн, від 1,5 до 2 м – 50 грн, більше 2 м – 70 грн.

В управлінні зауважили, що в передноворічний період проводитимуть рейди лісовими територіями, особливо на ділянках, які прилягають до населених пунктів. На контрольних постах Державтоінспекції перевірятимуть транспортні засоби на законність перевезень новорічних дерев.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here