Головна Новини 5 нацгвардійців захворіли на кір у Тернополі – офіційно

5 нацгвардійців захворіли на кір у Тернополі – офіційно

Щодо розповсюдження неправдивої інформації на Інтернет-ресурсі 7 Днів про нібито епідемію кору в батальйоні Нацгвардії в місті Тернополі надаємо офіційні дані. Зокрема, хочемо зазначити, що жоден представник інформаційного видання до представників Національної гвардії України за офіційним коментарем так і не звернувся.

Дійсно, на разі 12 військовослужбовців знаходяться на лікуванні в першій міській лікарні, але лише 5 (п’ять) з них із захворюванням на кір. Всі інші мають гострі респіраторні захворювання.

В батальйоні були проведені усі необхідні протиепідемічні заходи. Зокрема 47 військовослужбовцям провели щеплення. Окрім того ведуться інші заходи. Зокрема проводиться дезінфекція в казармених приміщеннях та місцях загального користування, кварцування та постійні провітрювання приміщень. Кожному військовослужбовцю щоденно заміряють температуру тіла та заносять інформацію в листи контролю температури. особовий склад, який знаходиться в нарядах та їдальні забезпечений одноразовими рукавичками та захисними масками.

Ситуація повністю контрольована та не носить характер епідемії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here