Головна Новини 30 жовтня переводимо стрілки годинника

30 жовтня переводимо стрілки годинника

годинник

годинник30 жовтня Україна переходить на зимовий час.
Про це повідомляє прес-служба Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 на території України 30 жовтня 2011 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується дія літнього часу переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада прийняла постанову, згідно з якою в Україні скасовувався перехід на зимовий час. Це рішення було прийняте після відповідних законів у Росії та Білорусі, які відмовилися переходити на зимовий час.

Після цього облради західних областей, МНС, ряд вчених і політиків закликали скасувати це рішення, мотивуючи це тим, що майже вся територія України розташована у другому часовому поясі. Більше того, на Закарпатті вирішили починати робочий день на годину пізніше.

Пізніше спікер парламенту Володимир Литвин визнав, що рішення про відмову від зимового часу було поспішним і непродуманим, а 18 жовтня народні депутати скасували постанову, якою в Україні скасовувався перехід на зимовий час. Таким чином Верховна Рада відновила перехід на зимовий час.