Головна Новини “3 години зі світлом, 6 – без” Тернопільобленерго киває на “Укренерго” і...

“3 години зі світлом, 6 – без” Тернопільобленерго киває на “Укренерго” і малий ліміт

24 січня, на Тернопільщині продовжують застосовуватись стабілізаційні обмеження електроенергії 3 через 6 годин (3 години електроенергія буде, а 6 годин ні). Як і в попередні дні, всі групи споживачів в даному графіку ті ж самі, лише змінено період обмеження електропостачання, тобто інший порядок вимкнення груп.

Дозволена величина потужності, доведена НЕК «Укренерго» на 24 січня для нашої області, все ще залишається на недостатньому рівні для забезпечення зменшення перерв в обмеженні електропостачання.

Ознайомитись із стабілізаційним графіком погодинних вимкнень електричної енергії споживачам на тиждень, можна тут.

Енергетики наголошують, що даний стабілізаційний графік погодинних вимкнень електричної енергії споживачам буде діяти у тому випадку якщо не виникатиме дисбалансу в енергосистемі країни, в іншому випадку запроваджуються аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо.

Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here