Головна Новини 27 травня в Україні поїзди ходититмуть по новому графіку

27 травня в Україні поїзди ходититмуть по новому графіку

поїзд
поїздУ новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів, з них 156 у внутрішньому сполученні, 125 з країнами СНД, і 17 із західними країнами, повідомляє ZN.UA

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») з 00:00 годин 27 травня вводить новий графік руху поїздів на 2012/2013 рік.

Про це повідомив заступник генерального директора «Укрзалізниці» Ігор Гладких в ході прес-конференції 3 травня.

За його словами, в новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів, з них 156 у внутрішньому сполученні, 125 з країнами СНД, і 17 із західними країнами.

«Я думаю, що перехід на новий графік не буде таким болючим, як у попередні роки. У новому графіку ми запланували поділ пасажирських і вантажних потоків », – сказав Гладких.

Крім цього, в розданому журналістам в ході прес-конференції прес-релізі повідомляється, що в новому графіку руху сконцентровані пасажирські поїзди денного сполучення, у тому числі і швидкісні. Також новим графіком передбачається введення основних пересадочних пунктів – хабів, де буде забезпечуватися пересадка пасажирів з приміських поїздів, поїздів підвищеної комфортності і автотранспорту на швидкісні потяги.

«Для того щоб забезпечити зручність для пасажирів, основними пересадочними вузлами будуть Львів, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Луганськ, Сімферополь, Одеса, Жмеринка, Хмельницький, Івано-Франківськ, Знам’янка і, можливо, Полтава», – повідомив начальник головного управлінняприміських пасажирських перевезень залізничного транспорту Ігор Мариненко, також присутній на прес-конференції.

За словами начальника головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Олександра Іванька, у новому графіку руху заплановано курирування нових денних міжрегіональних швидкісних поїздів Hyundai категорії «Інтерсіті +» і Skoda категорії «Інтерсіті».

«Заплановано пустити на напрямку Київ-Львів три пари поїздів Hyundai, на напрямку Київ-Донецьк – дві пари і на напрямку Київ-Харків – три пари», – сказав він.

Іванько також зазначив, що потяги Skoda курсуватимуть на напрямках: Харків-Донецьк, Харків-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Донецьк, Донецьк-Луганськ, Донецьк-Маріуполь.

У свою чергу Гладких повідомив, що поїзд Hyundai у напрямку Київ-Львів буде йти без зупинок, Київ-Харків – із зупинками в Полтаві та Миргороді, Київ-Донецьк – із зупинками в Лозовій, Полтаві та Миргороді.

У прес-релізі, крім іншого повідомляється, що у зв’язку з оптимізацією графіка руху і з метою розділення руху вантажних і пасажирських поїздів буде змінений маршрут рух 36 пар поїздів.

Так, маршрут поїзда № 637/638 Одеса-Знам’янка буде продовжений до Черкас, поїзди № 177/178 Харків-Кременчук – до станції Т.Шевченко, поїзд № 62/61 Миколаїв-Москва курсуватиме через Долинську, Знам’янка, ст. Т.Шевченка, Конотоп, а поїзд № 375/376 Харків-Херсон курсуватиме через Долинську, Тимкове, Кривий Ріг, Апостолове, Миколаїв.

Крім того, встановлено курсування нових денних потягів – № 173/174 Київ-Кам’янець-Подільський, № 171/172 Суми-Київ та № 173/174 Харків-Суми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here