27 тернопільських журналістів написали офіційне звернення до мераДнями журналісти та редактори деяких тернопільських ЗМІ написали офіційне звернення до міського голови Тернополя Сергія Надала, у якому вимагали прийняти міри, щоб деякі особи, які представляються представниками міського голови і начебто відповідають за інформаційну політику міської ради на «засмічували» Інтернет  простір однотипними матеріалами, у яких паплюжать тих чи інших людей.

«Заявляємо: віртуальні профілі, які створюють у соцмережах певні особи, та примітивна інформаційна атака, спрямовані на те, щоб ввести в оману тернополян і заплутати у реальних процесах, які відбуваються в місті, та відвернути увагу від важливих аспектів життєдіяльності міста», – йдеться у зверненні.

Журналісти вимагають мера «переглянути свою підпільну інформаційну політику», котра, начебто, спрямована на паплюження «доброго імені осіб, які незгідні з його методами управління».

Це звернення підписали 27 журналістів, серед яких: власкори  київських газет, кореспонденти деяких газет та сайтів. Правда, не підписались у зверненні журналісти газет-старожилів Тернопільщини «Вільного життя» , «Свободи» та «Нової Тернопільської» і ніяк не відреагував жоден із тернопільських телеканалів.
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: