Головна Новини 27 мільйонів видурили ділки Хеліксу в тернополян

27 мільйонів видурили ділки Хеліксу в тернополян

350 людей звернулося до Головного управління Національної поліції у Тернопільській області із заявами про те, що вони зазнали фінансових збитків через піраміду, організовану керівниками товариства «Хелікс Кепітал Україна». Загальна сума завданих їм збитків становить понад 27 мільйонів гривень. Начальник Головного управління Нацполіції в області Олександр Богомол зазначив, що у разі визнання судом вини підозрюваних, арештоване у них майно буде реалізоване, і потерпілим будуть компенсовані збитки.

«На сьогодні збитки, завдані потерпілим у цьому кримінальному проваджені становлять 27 мільйонів 632 тисячі 214 гривень, – повідомив Олександр Богомол. – Маємо звернення 350 осіб. Накладено арешт на автомобілі. Важко оцінити, яка буде залишкова вартість цих авто, але середньо-ринкова їх ціна приблизно 12 мільйонів гривень. Зрозуміло, що за таку суму вони, в разі позитивного судового рішення і реалізації, не продадуться, але буде можливість допомогти потерпілим. Вартість квартир і будинків, які належать підозрюваним, на які накладено арешт, в разі рішення суду про конфіскацію і продаж майна, становитиме приблизно 15 мільйонів гривень. Крім цього, готівки у різній валюті, в еквіваленті до гривні, влучено приблизно на мільйон гривень. По рахунках, на які було накладено арешт, суми невеликі – у загальному до 500 тисяч гривень. Зараз проводиться технічна робота по збору матеріалів щодо кількості потерпілих, проводяться окремі експертизи. Те розслідування, яке б підтвердило злочинні дії цих трьох осіб, було проведене ще до їх затримання. Тобто, коли ми їх затримували ми вже знали, що через добу прокурор підпише підозру і визнає, що є достатньо доказів шахрайської схеми у цій фінансовій піраміді.».

Поки триває слідство у Тернополі відкрили новий офіс «Хеліксу». Зробили це для того, щоб нібито повертати людям кошти. Головний поліцейський області зазначив, що офіс перевірять також.

«Ми обов’язково переміримо нововідкритий офіс у Тернополі, – каже Олександр Богомол. – І якщо будуть підстави вважати, що майно у ньому належить «Хеліксу», то накладемо на нього арешт з метою подальшого відшкодування. Але по тих фотографіях, що я бачив, де було два столи, дві пляшки і паперові стаканчики, не знаю чи цим можна буде допомогти людям. Щодо тієї інформації, яку «запускали» підозрювані про те, що вони готові віддавати кошти, я тільки втішуся, якщо комусь щось віддадуть, але на 99,9% впевнений, що цього не буде.».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here