Головна Новини 24 роки після вбивства: на Тернопільщині судитимуть племінника який випустив 12 куль...

24 роки після вбивства: на Тернопільщині судитимуть племінника який випустив 12 куль у дядька

Скеровано до суду справу про вбивство підприємця та його дружини, скоєне у 1997 році поблизу м. Тернополя

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно тернополянина, обвинуваченого в умисному вбивстві двох осіб у 1997 році у с. Підгороднє Тернопільського району (ч. 2 п. 1 ст. 115 КК України).

За версією слідства, громадянин К., перебуваючи у родинних зв’язках із підприємцем, у вересні 1997 року дізнався, що його дядько поїхав у м. Київ з метою отримання валютного кредиту для відкриття молокозаводу. Уточнивши у водія час повернення родича зі столиці, обвинувачений узяв із собою пістолет та уночі 21 вересня 1997 року зайшов до будинку потерпілих з наміром убивства. Маючи навички у стрільбі, обвинувачений 12 разів вистрелив у господаря, його дружину й собаку, зібрав гільзи та покинув приміщення, не знайшовши там грошей.

Потерпілі від отриманих ран померли на місці події.Хоча минуло більше 24 років з часу жахливого вбивства, завдяки наполегливості слідчих поліції та прокурорів вдалося розкрити злочин та зібрати беззаперечні докази причетності обвинуваченого до його скоєння.

Слідство завершено.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here