![433438247_816579000515741_3324973638033079265_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/433438247_816579000515741_3324973638033079265_n-640x426.jpg)
Володимир Шматько нагородив найвищою відзнакою міського голови «За честь і відвагу» за особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службових обов’язків, титанічні зусилля, самопожертву та героїзм 21-річного військовослужбовця із Чорткова, старшого солдата Дмитра Сеника, повідомили на сайті міськради.
Дмитро вже протягом 8 місяців воює на сході України. Він ще зовсім юний, але вже доволі досвідчений та професійний пілот FPV-дронів. Волонтерські команди Чортківської міської ради та БО БФ “Покрова Чортків” – часті гості Дмитра.
Щиро дякуємо воїну за те, що відстоює нашу землю та свободу. Щодня ризикує найціннішим – життям, щоб ми щодня могли прокидатися у вільній країні!