Головна Новини 20 ударів ножем завдав ревнивець собі і колишній дружині

20 ударів ножем завдав ревнивець собі і колишній дружині

До шести з половиною років позбавлення волі засудив Борщівський районний суд батька трьох дітей. Чоловік під час сварки з ексдружиною завдав їй та собі майже 20 ножових поранень, відтак ледь не осиротив рідних дітей, пише Номер1

Від кохання до ненависті – один крок. У даній ситуації – один удар ножа. І хоча подружжя навіть оперували–рятували у сусідніх боксах, від цього вони ближчими не стали. Після одужання потерпіла була налаштована рішуче: «Нехай відповість перед судом!» Тим часом чоловік тихенько втік за кордон, намагаючись уникнути покарання. Але його депортували і передали правоохоронцям.

Розповідаючи про стосунки К., рідні та сусіди здивовано знизують плечима: «Яке кохання, якщо він її постійно бив! Спочатку Олена мовчала, старанно ховаючи синці, аж поки не потрапила до лікарні. Леонід її провідував і щиро вибачався, вона повірила і з дітьми поверталася до нього. І так тривало роками. Тим часом у родині з’явився первісток, потім народилася друга дитина, а ось і третього бузько приніс. А чоловік усе ревнував, чіплявся, бив – і вибачався».

Аж поки на початку минулого року після чергової сцени ревнощів жінка знову потрапила до лікарні та подала заяву до поліції. Коли благовірний спробував зайти до неї у палату, лікар попередив, що викличе правоохоронців і наказав негайно забиратися. Злякавшись, горе-Отелло втік і декілька тижнів взагалі не нагадував про себе. Не поспішав він і провідати дітей, яких забрали до себе батьки Олени.  Проте не встигла жінка виписатися з лікарні, як Леонід одразу їй зателефонував і запропонував зустрітися й поговорити. Жінка категорично відмовилась.

Аж раптом 18 лютого 2019 р. під вечір він несподівано з’явився на порозі хати її батьків.

«Треба поговорити!» – помітно хвилюючись, звернувся до Олени.

«Говори тут!» – неприязно дивлячись на зятя, відрубала її мати.

«Ми вийдемо в іншу кімнату», – підтримав жінку сивочолий батько.

У відповідь Леонід дістав ніж і, штовхнувши дружину в живіт, наказав: «Ходімо надвір!»

Побачивши холодну зброю, батько Олени схопився за серце й безсило сів на крісло. Діти, які почули голос тата і вибігли йому назустріч, з острахом дивилися на жахливу картину. Тим часом Олена автоматично накинула на плечі теплу куртку і, немов на Голгофу, на тремтячих ногах вийшла на вулицю.

Міцно тримаючи дружину за руку, Леонід повів її на пасовище поблизу кладовища. Тут розіслав на траві куртку, запропонував сісти. Потім простягнув свій телефон: «Подзвони батькам, скажи, що ми розмовляємо. І нехай не викликають поліцію!» Молодиця так і зробила. Тим часом її благовірний забрав її мобільний та почав передивлятися повідомлення.

«Що це за Вася? – гнівно звернувся він до дружини, відкриваючи відправлене нею повідомлення: «Коханий, цьомаю тебе».

Не слухаючи її пояснень, почав дорікати, ображати, принижувати. Побачивши, що дружина з острахом дивиться на нього, раптом відчув до неї такий прилив ніжності: «Ти ж знаєш, як я тебе кохаю!» І почав цілувати, обіймати і не тільки.

Аж раптом десь неподалік у полі блимнули фари авто, почулися чоловічі голоси. «Сиди тихо!» – наказав жінці.

Однак Олена спробувала вирватись і закричала: «Допоможіть! Я тут!»

Леонід оскаженів і вдарив кохану ножем у живіт, потім ще і ще. Потім – собі: у шию, груди, живіт. Побачивши, що до них ідуть поліцейські, кинувся навтьоки, залишаючи на траві кривавий слід. Правоохоронці його наздогнали, викликали ще одну бригаду швидкої допомоги.

Варто зазначити, що коли Леонід забрав із хати Олену, її батькові стало зле, і мати викликала бригаду невідкладної допомоги та поліцію. Завдяки цьому медикам вдалося врятувати життя горе-Отелло, його закривавленій дружині та її старенькому батькові.

Під час розгляду справи Борщівським районним судом чоловік повністю визнав свою провину в умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своїй дружині (ч. 1 ст. 121 КК України), обіцяв виправитись. Проте час розплати настав. Відтак наступні роки він уже не тероризуватиме свою родину.

Олена Густенко   

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here