Головна Новини 17 річну дівчину засудили до 11 років ув’язнення

17 річну дівчину засудили до 11 років ув’язнення

злочинНа початку червня 2014 року труп невідомогочоловіка з ознаками насильницької смерті було виявлено неподалік зупинки громадського транспорту на масиві «Дружба» у Тернополі.

Правоохоронці доклаличимало зусиль, щоб розкрити резонансний злочин. Вони встановили таопитали свідків нічної події, переглянули відео з камер відеоспостереження,які були встановлені неподалік від місця злочину. Результат не забарився.Вже вранці міліціонери затримали підозрюваних у вбивстві.

З’ясувалося, що ні підозрювані, ні загиблий між собою не були знайомі. Того фатального вечора потерпілий повертався з роботи додому. Поблизузупинки  громадського транспорту у нього раптово виник конфлікт з хлопцемта дівчиною. Молодик та його подруга були напідпитку. Словесна перепалкаміж ними переросла у бійку. Першим удари потерпілому почав наноситихлопець, згодом до нього приєдналася дівчина. Чоловіка повалили на землю, били ногами та битою, зрештою залишили бездиханне тіло.Закривавленого тернополянина виявили випадкові перехожі, які йвикликали медиків. Останнім ж довелось лише констатувати його смерть. Жорстокі вбивці відібрали чоловіка у молодої дружини та батька у ще ненародженої дитини.

За результатами розгляду матеріалів кримінального провадження, відкритогоза частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу України Тернопільський обласний апеляційний суд призначив призначив винним у вбивстві тринадцять з половиною та одинадцять років ув’язнення.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here