Головна Новини 16-ти річна школярка покінчила життя самогубством через нерозділене кохання

16-ти річна школярка покінчила життя самогубством через нерозділене кохання

самогубство

самогубствоХоча минув уже тиждень від дня (17 січня), як вчинила самогубство 16-річна дев’ятикласниця Богдана Назар, але маленьке с. Голошинці Підволочиського району й досі не відійшло від шоку. Ніхто не міг припустити, що дівчина могла скоїти такий фатальний вчинок! Біду ніщо не віщувало.

О 7-ій ранку вітчим зайшов у сарай порати і побачив дитину з мотузкою на шиї.

«Про трагедію мені розповіли люди з того села. Подзвонили й кажуть, що Богдана вночі вийшла з кімнати, в якій спала разом зі своєю сестрою, потім – з дому. Зайшла в сарай – і повісилась. Знайшли її вранці”, – пригадує жителька Нового Села, що за 5 км від Голошинців, пані Марія.

Сім’я, в якій жила дівчинка, в селі характеризується позитивно.

Мама Богдани, пані Світлана, ніде не працює і виховує дітей, адже в родині, крім Богдани, підростають ще двоє – 11-річна Олена і 6-річний Іван. Вітчим Богдани – Ярослав Дядчук – працює в ковбасному цеху. У них – велике господарство, є і три корови, і пташник. Жили, як усі.

З якої причини Богдана вирішила звести рахунки з життям, зараз розбирається слідство. Богдана записки не залишила, а у школі її охарактеризували як звичайну дівчинку, котра нічим не відрізнялась серед однолітків. Відтак розглядається декілька версій. Наразі, повідомили у Підволочиському райвідділі міліції, правоохоронці вивчають обстановку в родині дівчинки, її оточення та психологічний стан напередодні самогубства. Перевірять правоохоронці, чи не штовхнуло підлітка нерозділене кохання. До цієї версії схиляються й односельці дівчинки.

«Я знаю, що вона начебто закохалась у місцевого 24-річного хлопця. Але що там було, чи зустрічалися вони, чи ж вона просто його любила, зізналася йому, а він її відкинув, не знаю. Але кажуть, що саме через нього і повісилася. Вона ж могла нафантазувати, що завгодно, 16 років – це такий вік!» – припускає жителька Голошинців пані Ганна.

До речі, це не перша подібна трагедія в цьому районі. Рік тому в сусідньому селі покінчив життя самогубством ровесник Богдани.
Того ж дня, коли Богдана наважилась зробити крок у безодню, у центрі Києва наклала на себе руки 19-річна жителька Запоріжжя Катерина Окорокова. За однією з версій, дівчина вистрелила в себе з пістолета із глушником, бо до неї на побачення не прийшов іноземець.

Джерело:http://gazeta1.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here