Головна Новини 152 вакансії запропонувала «Укрзалізниця» жителям Тернопільщини

152 вакансії запропонувала «Укрзалізниця» жителям Тернопільщини

Цьогоріч Тернопільські виробничі підрозділи регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» мали потребу в 152 працівниках різних професій. Роботу пропонували у виробничих підрозділах: Тернопільська дистанція сигналізації і зв’язку, Тернопільський колійний ремонтно-механічний завод, дистанція колії, Тернопільська дистанція електропостачання, Тернопільська дирекція залізничних перевезень, локомотивне депо Тернопіль, експлуатаційне вагонне депо «Тернопіль».

На 4 листопада актуальні 32 вакансії за професіями: головний механік, слюсар з огляду та ремонту локомотивів на пунктах технічного обслуговування, токар, машиніст електростанції пересувної, монтер колії, оглядач-ремонтник вагонів, слюсар з ремонту рухомого складу, маляр. Зарплата цих вакансій – до 11 тис. гривень.

Якщо у Вас немає відповідної освіти, професії токаря, маляра можна здобути в Одеському, Рівненському, Харківському, Луганському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Це сучасні навчальні заклади, які створюють комфортні умови для навчання та проживання людей різного віку. А професії вузької спеціалізації, які використовуються у залізничній галузі, – у центрах професійного розвитку персоналу ПАТ «Укрзалізниця» за спрямуванням служби зайнятості.

За більш детальною інформацією можна звернутися до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Принагідно вітаємо всіх працівників «Укрзалізниці» з професійним святом. Здоров’я Вам, миру, родинного затишку, професійних успіхів!

Відділ інформаційної роботи Тернопільського ОЦЗ
Джерело: Тижневик “Номер один”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here