![267351090_3151182095148152_5658603380704641044_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/267351090_3151182095148152_5658603380704641044_n-640x562.jpg)
Уночі снігопад «накрив» Тернопільщину. На усіх маршрутах працює снігоприбиральна техніка.
84 механізми КДМ очищують та посипають проїзну частину доріг. Працюють 4 автогрейдери та 25 навантажувачів. Дороги патрулюють 24 екіпажі. Станом на 6 ранку на дороги області висипали 800 т протиожеледної суміші піску та солі.
У Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер.
Водії, які потрапили у пригоду на державних дорогах, можуть звернутися по допомогу за телефонами: +380673544383, +380352524150Також наголошуємо, що негоду можна перечекати на спеціальних майданчиках. Передусім це стосується водіїв вантажівок.
Відшукати їх допоможуть інформаційні панно та мапа за посиланням:https://www.google.com/maps/d/u/0/edit…