Головна Новини “109” – екстренний виклик допомоги євреям в Україні

“109” – екстренний виклик допомоги євреям в Україні

1234442707_pankx-ts2565ruЗа ініціативи та на базі громадської організації “Об’єднана Єврейська Община України”, що об’єднує регіональні єврейські общини України до якої входить і Тернопільська регіональна єврейська община, а також інші єврейські громадські організації та ініціативи (молодіжні, культурні, просвітницькі),  створено багатофункціональний центр допомоги членам вище зазначеної громадської організації.

Діяльність центру має на меті  сприяння в отриманні належної передбаченої чинним законодавством допомоги членам громадської організації в екстрених ситуаціях. Під такими ситуаціями розуміються загрози життю чи здоров’ю, а також загрози честі і гідності членів громадської організації. З метою оперативної фіксації та сприяння в отриманні належної допомоги створено короткий номер 910, а також організовано роботу контакт-центру з прийому та обробки дзвінків екстреного виклику.

Завдання контакт-центру – фіксація і передача екстрених викликів до відповідальних державних установ – міліції, прокуратури, швидкої допомоги, тощо. Обов’язки операторів контакт-центру також передбачають подальшу консультаційну підтримку членів громадської організації, що звернулись за допомогою до контакт-центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here